مهمترین چالش ها و مشکلات فراروی شهرستان خواف چیست؟

 با نزدیک شدن به زمان نام نویسی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی، افرادی که قصد کاندیداتوری دارند کم کم مشخص می‌شوند.

 البته تحرکاتی که بوی انتخابات می دهد از چند ماه پیش شروع شده است. صرف نظر از ارزش گذاری این موضوع؛ آنچه بیشتر برایم مهم است فراهم کردن پروسه ای برای به پاسخ واداشتن نامزدها درباره راهکار آنها برای مقابله با چالش ها و مشکلات فراروی شهرستان است. در اینکه هر فردی در ورود به کارزار انتخابات آزاد است شکی نیست اما بر آنم تا با همراهی شما خوانندگان عزیز از طریق این وبلاگ، راهکار پیگیری و حل مهم ترین چالش های شهرستان را از کاندیداها پیگیری کنم. البته نظر به اینکه هنوز ثبت نامی صورت نگرفته و چهره کاندیداها به طور رسمی مشخص نیست، فعلا مهمترین چالش ها و مشکلات شهرستان خواف را مطرح می کنیم تا در موقع مناسب از هر کدام از نامزدها پاسخ بطلبیم. مشارکت جدی و موثر شما در این بحث می تواند در حاکم شدن فضایی منطقی بر این دور از انتخابات موثر واقع شود.

 

/ 3 نظر / 10 بازدید
خواننده

سلام به نظربنده چالش بزرگ منطقه ما عدم اسفاده از نیروهای بومی است. تا به کی ما باید شاهد مدیران و حتی کارکنانی باشیم که به راحتی هرچه تمام تر در جلوی چشمانمان پست های مورد نیاز را اشغال می نمایند. چرا نباید این ظرفیت ها به نیروهای مستعد بومی اختصاص یابد. ما در شهرستان چند مدیر خوافی داریم؟ و چند افراد لایقی داریم که جایگزین غیر بومیان گردند؟ تا کی این بی عدالتی ها قابل تحمل خواهد بود...

علی حاجی نژاد

مهمتری چالشها، مشکلات و موانع در راستای پیشرفت یک شهرستان 1- ایجاد تعامل نماینده شهرستان با مدیران کل ادارات در سطح استان و وزارتخانه ها در مرکز از طریق مسئول و مدیر اداره مربوطه شهرستان در جهت خدمات دهی بهتر و جذب اعتبارات بیشتر می باشد.

احمد

يكي از چالش ها فعاليت افراد نالايق و فرصت طلبي چون شماست كه ...