پرسش یکی از خوانندگان از آقای جواد زنگنه شهرکی

چندی است یکی از خوانندگان محترم این وبلاگ خواستار درج پرسش ایشان در این وبلاگ از آقای جواد زنگنه شهرکی شده اند. هر چند پرسش ایشان و یا هر شهروند دیگری از نماینده مردم یا فردی که قصد دارد کاندیدای انتخابات مجلس شود، منطقی است و این وبلاگ از آن استقبال می کند ، اما شایسته است تا هر کسی با هویت واقعی وارد شود تا بحث ها حالت واقعی تر پیدا کند. این بحث ها و رد و بدل شدن دیدگاهها می تواند به شفاف سازی فضا و انتخاب فرد اصلح کمک قابل توجهی کند. با اینحال ، پرسش خواننده وبلاگ با اسم "علی" ، بدون حذف و اضافه درج می گردد و امید است که آقای زنگنه که قصد کاندیداتوری مجلس را دارند، به این پرسش پاسخ بدهند .

 آقای زنگنه شما به عنوان یک شهروند خوافی برای همه قابل احترام هستید با توجه به اینکه فرموده اید در صدا و سیما نقش مهمی دارید پرسش من این است که برای معرفی فرهنگ و تاریخ خواف تا به حال چه اقداماتی انجام داده اید؟ خوشحال می شویم بدانیم البته اگر هم انجام نداده اید حداقل باتوجه به سمت شما امید است در آینده سفارشات حضرت عالی را شاهد باشیم چراکه در هرمجموعه که آدم باشد باید برای پیشرفت و توسعه شهرستانش تلاش نماید.

/ 4 نظر / 16 بازدید
علی

نه من قصد شرکت در انتخابات به عنوان کاندیداتوری را دارم ونه قصد تخریب کسی را سوالم در رابطه به عملکرد عفراد در مسئولیتهای قبلیشان است لذا هریک از افرادی که خواسته باشند کاندید شوند یا حتی شما که به عنوان یک فرد تحصیل کرده هستید سوالم را مطرح می کنم خودم که کاری که بتوانم برای شهرم انجام دهم نداده ام و نمیتوانم انجام دهم اما هرکس باید عملکرد خویش را نقد نماید

جواد زنگنه شهرکی

با تشکر از سوال کننده محترم و جناب آقای بلند اختر به محضرتان عرض کنم که البته من مسولیتی در شهرستان نداشته ام ولی در همین مدت اندکی که توفیق خدمت در تهران را داشته ام تا کنون هدایت اهدا حداقل 4000 جلد کتاب از تهران به خواف در 3 مرحله که یکبار آن به تجهیز یا شاید گفت تاسیس پژوهشسرای دانش آموزی ابن هیثم خواف انجامید. همچنین اقناع و هدایت 2 مستند ساز سیما به منطقه جهت ساخت مستندهای دور و نزدیک و رو به آسمان و دعوت و همراهی میهمانی در هفته پژوهش از تهران به خواف تلاشهای قابل شمارشی است که انجام داده ام و امیدوارم درمحضر خدا قبول افتد و برای مردم مفید باشد انشا’الله.

مغزدار

با سلام خدمت آقاي بلند اختر من مي خواستم از آقاي زنگنه بپرسم علت كانديدا شدنشون چيه خيلي روراست مي خوام بدونم و واقعيت

پايگاه اطلاع رساني انتخابات مجلس نهم

با سلام و احترام پايگاه اطلاع رساني انتخابات مجلس نهم شروع بكار كرد www.Emajles.com مشاهده اسامي و مشخصات كليه نامزدهاي انتخابات سراسر استان خراسان رضوي با هماهنگي دفتر سياسي و انتخابات استان با سپاس ،لطفا لينك كنيد