رمضان به یاد ماندنی در لیبی / تبریک به امت اسلامی

 پیروزی مردم لیبی واقعا خبری خوشحال کننده بود که رمضان1432 را برای مردم لیبی و دیگر کشورهای اسلامی ماندگار کرد. مردم این کشور در مقابل ظلم ساکت ننشستند و برای رسیدن به آزادی هر هزینه ‌ای را پرداخت کردند. در این ماه مبارک و در ماههای قبل هزاران زن و کودک لیبیایی قربانی مطامع یک انسان نما شدند. فردی که نه تنها بویی از انسانیت نبرده بود بلکه لکه ننگی در یک کشور اسلامی بود. ضمن تبریک این پیروزی درخشان به امت اسلامی ،‌ امیدوارم در این ایام نورانی، آزادی مردم لیبی، امیدبخش دیگر ملل مسلمان تحت ستم برای آزادی از یوغ دیکتاتورها باشد. باشد تا با رهایی امت اسلامی از بند حاکمان مستبد و وابسته ، زمینه اعتلای جهان اسلام فراهم شود. حداقل کاری که از دست هر یک از ما بر می‌آید دعا برای پیروزی مردم مسلمانی است که برای رهایی از دست حاکمان ظالم و مستبد ، فریادرسی به جز رب العالمین ندارند.

*****

 بعضی وقت‌ها سخت است حتی آدم به چارچوبی که خودش برای خودش تعریف می‌کند مقید بماند چون حرف دل در خیلی از جاها نمی‌تواند در دل بماند. راستش با شنیدن خبر پیروزی مردم در لیبی خیلی خوشحال شدم ، از همین رو نمی‌توانستم چیزی در وبلاگم ننویسم؛ وبلاگی که برای آن چارچوب تعیین کرده ام و نمی خواهم که باری به هر جهت باشد.

/ 2 نظر / 12 بازدید
شهامت

سرور گرامی وبلاگتون بسیار جالب ، جذاب و با مطالب متنوع بود ، در عرصه علم و فرهنگ و نشر افکار ، جای تشکر و سپاس فراوان دارد . امیدوارم در این مسیر ثابت قدم و استوار گام بردارید .

دکتر مبنا

جناب محمود وبلاگتون خیلی جالبه+به هر حال همین که کسی هست تا در این منطقه محروم اطلاع رسانی کند جای شکر دارد+خداوند توفیقتان دهاد+فقط یه انتقاد و ان اینکه بهتر بود اندکی به فرهنگ شیرین مذهبی(سنی) این منطقه می پرداختید