تصویب طرح جامع شهرهای خواف ، ‌قاسم آباد و سلامی

 طرح جامع و تفصیلی شهرهای خواف ، قاسم آباد و سلامی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان خراسان رضوی به تصویب رسید .

 به گزارش خبرگزاری‌ها ،‌ در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار شد طرح جامع و تفصیلی شهرهای خواف ، قاسم آباد و سلامی به همراه 11 شهر دیگر استان خراسان رضوی به تصویب رسید. محمود صلاحی ، استاندار خراسان رضوی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: تصویب طرح جامع شهرها به منظور رسیدن به ثبات در سایر فعالیت های حوزه شهری صورت می گیرد. صلاحی در این جلسه همچنین درباره طرح سازمان جهاد کشاورزی مبنی بر برنامه ریزی جهت توانمندسازی مرزنشینان گفت: توانمندسازی مرزنشینان به عنوان حافظان اصلی مرز هدف اصلی بوده و از این طرح به خصوص در زمینه توسعه کشاورزی و دامپروری که موجب ایجاد اشتغال و هم افزایی تولید می شود حمایت خواهیم کرد .

 ×× امیدواریم تصویب طرح جامع و تفصیلی شهرهای خواف ، قاسم آباد و سلامی به بهینه سازی مدیریت این شهرها منجر شود و انطباق ساخت و سازها و پیشرفت با اصول و متدهای شهرسازی را در پی داشته باشد . همچنین امیدواریم طرح جامع و تفصیلی دو شهر دیگر شهرستان خواف یعنی سنگان و نشتیفان نیز تهیه و به تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان برسد تا تمام شهرهای شهرستان ، بر اساس اصول و روش های علمی شهرسازی مدیریت شوند . 

/ 2 نظر / 15 بازدید
عبدالوهاب واعظی

سلام اگر خواهی جوان گردی به گرد نشتیفان گردی سلامی به گرمی محبت خوافی ها خراسان عزیز افتخار جهان اسلام و تاریخ کهن ایران زمین جناب استاد گرامی وبلاگ زیبایی است موفق و شادکام باشید

مهدی زنگنه

از بیانات ارزنده شما متشکرم 9159328611