تذکر نماینده مردم خواف و رشتخوار به رییس جمهور و وزیر کشور

در جلسه علنی امروز مجلس ، تذکر مهندس سجادیان نماینده خواف و رشتخوار به رییس جمهور و وزیر کشور قرائت شد. این تذکر درباره بازارچه مرزی سنگان خواف بود که اخیرا با مصوبه دولت از فهرست بازارچه های مصوب کشور خارج شد.

احداث بازارچه مرزی سنگان خواف سال 1384 به تصویب هیات دولت رسید که تابحال نه تنها راه اندازی نشده بلکه با مصوبه اخیر دولت احتمال راه اندازی آن به شدت کاهش یافته است. انتظار می رفت در سالهای گذشته تلاش های بیشتری برای راه اندازی این بازارچه از سوی مسئولان شهرستان صورت می گرفت و حال که دولت آن را از فهرست بازارچه های مصوب خارج کرده احتمالا به اقدامات و تلاش های بیشتری نیاز است.

امید است با تلاش مسئولان امر برای راه اندازی بازارچه مرزی سنگان انتظار دیرین و بجای مردم منطقه برای داشتن بازارچه مرزی محقق شود.

حذف بازارچه مرزی سنگان از فهرست بازارچه های مصوب کشور!!

/ 7 نظر / 99 بازدید
رضا

ای ... آب ز سرچشمه ببند که چو پر شد نتوان بستن جوی

خواننده

آفرین---ای کاش انتخابات همه ساله برگزار میشد!!!

جواد زنگنه شهرکی

با توجه به نقش و اهمیت این مسئله در منطقه و زحمات و تلاشهای گذشته نسبت به این موضوع به نظر میرسد بهتر بود از وزیر مربوطه سوال شود تا او مجبور باشد در کمیسیون مربوطه و صحن علنی پاسخ گوید در حالیکه تذکر فقط در صورت مذاکرات ضبط میشود و مسولین طرف خطاب ملزم به پاسخگویی نخواهند بود.

همواره نظارت نمایندگان بر تمام شئون کشور سیر تدریجی داشته است. قطعا در صورت عدم توجه رئیس جمهور یا وزیر مربوطه به تذکرات نمایندگان موجبات سوال و حتی استیضاح نیز فراهم می گردد که از جناب سجادیان نیز انتظار پی گیری و تمسک به این ابزار نیز می رود

همين سيرهاي تدريجي گاها 3000000000000 ريال از پول مملكت را ميده هوا يا همين بازارچه رو از فهرست حذف ميكنه

محمود

با سلام . از دقت نظر و توجه جنابعالی در ارتباط با مقاله ارائه شده در همایش بی نهایت سپاسگزارم. فرمایش شما در ارتباط با مطالب روان شناسی نیز کاملاَ درست است زیرا من قبلاَ آنها را برای دانشجویان کارشناسی و تحصیلات تکمیلی این رشته نوشته ام. در ارتباط با موضوع انتخابات نیز ما باید به این خودباوری برسیم که قادریم برای مردم منطقه و جامعه خودمان منشا خدمات بزرگ باشیم و با همت و تلاش و در سایه لطف خداوند به آن جامعه عمل بپوشیم. امیدوارم که شرایط نیز به گونه ای رقم بخورد تا در نهایت ، خیر و منافع عمومی جامعه ما حاصل آید.

saman

لطفا از وبلاگ آقاي حبيب الله پرنده ديدن فرماييد و آن را جزء پيوندهاي وبلاگ خود قرار دهيد و نظر بدهيد. باتشكر www.habib-parandeh.blogfa.com